Ako si nekada pio/la kafu u Cegeru, Đura baru, Crvenom petlu, Javi, Makadamu, Coffee time-u, Šanku, Užitku, Kafasutra i ostalim popularnim kafićima Beograda, onda si sigurno već upoznat/a sa ovim malim čokoladnim zadovoljstvima. Ako nisi, idealna je prilika da vidiš šta si do sada propustio/la!
-
Pitanje od - polako skroluj dole
Šta od sledećeg najbolje opisuje tvoj ukus kad su u pitanju slatkiši?
-
Obožavam slatkiše u svim oblicima i veliki sam gurman.
-
Čokolada mi je slaba tačka!
-
Volim mešavinu mlečne čokolade i badema.
-
Najviše volim neke nežnije ukuse.
-
Pokušavam da jedem voće, ali čokolada sa voćem je i dalje voće, zar ne? 🙂
-
Volim intenzivan ukus čokolade.
-
-
Pitanje od - polako skroluj dole
Kakvu čokoladu voliš?
-
Crna čokolada, samo zdravo.
-
Mlečna!
-
Može šta god sve dok je ukusno i slatko.
-
Bela čokolada mi je slaba tačka!
-
-
Pitanje od - polako skroluj dole
Šta ti je najbitnije u ishrani?
-
Bitno mi je da je zdravo i umereno.
-
Da jedem sve što želim, ali da imam granice.
-
Najbitnije je da se uživa u hrani!
-
-
Pitanje od - polako skroluj dole
Koliko često kafenišeš?
-
Nikad
-
Kad sam u društvu samo.
-
Dan se ne počinje bez kafe!
-
